free website creation software

Aktiv Baby instruktörer:

NAMN TELEFON EMAIL HEMSIDAVERKSAM
Xana De Silva0733-107228info@aktivbaby.comaktivbaby.comSkåne
Angelica Beltramo0707-200280info@doulaforlife.sewww.doulaforlife.seSkåne, Småland, Halland
Siv Benn0703-185955
siv-benn@tele2.sewww.doulasiv.seSkåne
Susanne Hulterström0704-586180sushu@live.se-Göteborg med omnejd
Helena Dacker0709-82086trulsamin@hotmail.com-Skåne, Blekinge, Småland
Eva Löfgren0735-468327eva.lovet80@gmail.com-Halland
Helena Forslund073-6926148helena@fodastarkt.sefödastärkt.seNorrtälje, Stockholm, Uppsala
Karin Bohlin0709-144601karin@bambinidoula.sebambinidoula.seUppsala, Stockholm, Gävle, Västerås
Gamze Berglund073-6421805gamzeberglund@gmail.comdoulorna.seStockholm
Maddy Hedman073-5165777maddyhedman@hotmail.comdoulorna.seStockholm
Alexandra Sjölinder070-6857634alsj8992@gmail.com-Gävle, Sandviken
Anna-Lena Fanid Sadabad070-4533660anna_fanid@hotmail.com-Danderyds sjukhus, Stockholm
Aida Westlund0704-251308aidawest75@gmail.com-Stockholm
Heidi Abrahamsson070-3488342heidishantverk@outlook.comheidishantverk.seUppsala län
Jessica Nyrell070-2113543jessica.nyrell@gmail.com-Östergötland
Johanna Nyrén073-5760621johanna@doulorna.sedoulorna.seStockholm
Eva Grape Ersson0707-226282eva.grape.ersson@gmail.commedvindprofylax.seUppsala, Enköping, Västerås
Linda Höglund073-8915745yogamassage@sattvic.sesattvic.seGävle, Gävleborg
Karin Johansson0700-400250karin@forlossningspedagogen.seforlossningspedagogen.seStockholm, Uppsala
Sepideh Ghasemi073-9400122sepideh@hembarnmorskan.sehembarnmorskan.seStockholm
Magdalena Ankarcrona070-9844274magdalenaankarcrona@hotmail.com
magdalena@fjaeril.se
-Stockholm
Ann Petrén070-729 45 03annpetren@hotmail.comegenbarnmorska.seStockholm
Jenny Wikström070-666 47 61jennyjohansson7@me.com-Nacka, Stockholm
Thérese Röjsäter358 (0)40-7696800doula-mitt@live.se-Stockholm, Uppsala, Västerås, Åland
Charlotte Antser073-696 46 12charlotte@antser.se-Stockholm
Camilla Bessman-camilla.bessman@gmail.com-Stockholm
Sibelle Colliander070-667 42 35sibelle@meetamidwife.semeetamidwife.seSödertälje (Hela Sverige)
Kripa Patra Rode076-872 63 03kripapatra@hotmail.com-Stockholm
Annica Söderlund0709-759119annica@doulagruppen.sedoulagruppen.seStockholms län
Louise Adamson0793-414838louiseinsweden@gmail.com-Skåne
Jenny Andersson073-9306461Jenny@iLycke.sedoula.nu/profile/150/, Västra Götaland
Ida Zackrisson070-8704679Doulahalland@gmail.comdoulahalland.seHalland, Västra Götaland
Lina Svenzén073-6780276linasvenzen@gmail.comcentrowayra.orgJärna, Södertälje, Stockholm, Norrköping
Elin Andersson073-9905842Doula@fodatryggt.sefodatryggt.seStockholm, Uppsala, Södermanland
Camilla Hägerbäck073-5354727camilla.hagerback@gmail.comdoulakompaniet.seStockholms län
Anna Bergman070-2919612stottamamma@gmail.comstottamamma.seStockholm län, Södermanland län
Sadie Morge Eriksson0733-642101sadie.m.eriksson@gmail.com-Stockholm, Sörmland, Östergötland
Lisel Naeslund073-0360859naradoula@gmail.comfacebook.com/naradoulaVästmanland
Ida Boroumand-idalinneaboroumand@gmail.com-Göteborg
Pia O Michalopoulos073-3395435pmichalopoulou@yahoo.comvastkustdoulan.n.nuHalland, Göteborg
Frida Lazarov073-9587243fridalazarov@gmail.com-Västmanlands län, Stockholms län, Örebro län, Södermanlands län
Märta Cullhed Engblom-info@fodamedstod.sefodamedstöd.seUppsala län
Josefine Nordström070-8202309josefinelinnnordstrom@gmail.com-Skövde, Trollhättan
Frida Viibus Lundgren070-7607807kontakt@doulafrida.sedoulafrida.seVästra Götaland
Lina Nilsen076-866281info@yogamamma.seyogamamma.seHelsingborg, Skåne
Annette Blomqvist070-9281830info@hjalp.nethjalp.netSkåne
Liselotte Hansson070-2452817hansson.liselotte@telia.comangelholmsmassage.seGånarp, Munka Ljungby, Ängelholm
Heidi Liebe070-1495996info@duochdinbebis.seduochdinbebis.seVäxjö, Kalmar, Karlskrona
Anneli Sandström073-8189446anneli@ostkustdoula.seostkustdoula.seKalmar län
Lena Svensson073-0614071lena@ostkustdoula.seostkustdoula.seKalmar län
Visar instruktörer (filtrerat från totalt instruktörer
NAMN TELEFON EMAIL HEMSIDAVERKSAM
Sandra Martin073-4148400sandramariamartin@hotmail.com-Österlen, Skåne
Anni Carvajal0736-645086anni_karlsson_mah@hotmail.com-Malmö, Lund, Ystad
Sara Ingvarsson070-6378939
sara@gbgdoula.segbgdoula.se, forlossningsgruppen.seGöteborg, Halland
Mikaela Åkesson070-4465108mikaela.akesson@gmail.com-Höör, Lund, Malmö, Kristianstad, Skåne
Elisabet Esbensen070-5783611ee@mgbm.se-Skåne
Linnea Claesson070-2701899linneaclaesson20@hotmail.com-Jönköping
Visar instruktörer (filtrerat från totalt instruktörer
Disclaimer

Information på denna sida ersätter inte medicinska råd eller medicinsk behandling. Om din graviditet, hälsa eller fostrets hälsa avviker från det normala var god diskutera med din barnmorska eller läkare innan du använder Aktiv Baby.